MENÜ
Sepetiniz
Sorularınız mı var? Bizimle hemen buraya tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Vebox olarak; kozmetik, bakım, temizlik ve hijyen alanlarında Türkiye’nin yükselen markası olma yolunda azimle çalışıyoruz.


Her daim müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyor ve ticari beklentiler ile hizmet vermeye karşı çıkıyoruz.


Üretmiş ve üretecek olduğumuz tüm ürünlerimizde, öncelikle kalite ve müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.


Vebox markası olarak, gelecek vizyonumuzu her zaman geçmiş ve gelecek olarak bir bütün halinde ele alıyor, yerli üretimlerimizi bu bağlamda önce tüm Türkiye’ye sonrasında ise dünyanın her yerine ulaştırmayı hedefliyoruz.


Kalitenin ve başarının tesadüf olmadığını biliyor ve tüm gelecek yatırımlarımızda bu kriterleri baz alarak çalışıyoruz.


Vizyonumuz

Vebox olarak; kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı oluştururken, güçlü bir yapı ile hizmet sunmayı amaçladık.Taahhüt edilen her işte, kalite ve standartlarda, sorumluluk anlayışı ile en iyi hizmeti veren en güçlü, en başarılı ve en güvenilir çalışma sistemine sahip biri olmak, yılların vermiş olduğu iş tecrübesi ve sağladığı güvenle sektörde marka olacak bir düzeye ulaşmaktır.Hedefimiz, hızlı gelişimimizi farklı coğrafyalarda sürdürmektir.


Misyonumuz

Misyonumuz her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır. Değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen ekibimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir.Hizmet verdiğimiz tüm müşteri ve yatırımcılarımıza yenilikçi çözümler sunarak, kalite ve standartlarda optimum maliyetlerle maksimum değerli projeler geliştirmek, çalışanlarımızın mutluluğunu arttırmak ve sektörde iş güvenliği ve çevre koruma ile ilgili bilinci geliştirerek toplumun her geçen gün daha ileri bir seviyeye ulaşmasında öncü olmaktır.


Yönetim Politikamız

Faaliyetlerimizle ilgili tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak.